Zgjidhjet inovative që e bëjnë jetën më të lehtë janë në Karmod Plastic
throw rubble
Karmod Plastic për 36 vjet është zgjidhje lider në industrinë e plastikës
tonagge tanks
Prodhimi i rezervuarëve të ujit me izolim nga fije xhami prej 200 litra deri në 100 ton
polyester warehouses
Depozita e ujit prej çelikut të pandryshkshëm Karmod ka një gamë të gjerë produktesh
stainless storage
Zbuloni reth nesh
Kategoritë tona të produkteve
01
Rezervuari plastik i ujit
Karmod Plastic ka prodhuar tanke plastike për ruajtjen e ujit që nga viti 1986 dhe është marka lider në prodhimin e saj.
02
Depozita e Ujit Poliestër
E themeluar në vitin 1986, Karmod është kompania lider në prodhimin e rezervuarëve të ujit poliestër, duke furnizuar produkte në rreth 50 vende.
03
Rezervuari i Ujit të Pandryshkshëm
Karmod Plastic është gjithashtu i sigurt në sektorin e rezervuarëve të ujit të pandryshkshëm me njohuritë e tij të gjata.
04
Kasolle Plastike për Viçin
Karmod Plastic prodhon kasolle moderne për viça për të siguruar hapësira jetese higjienike për viçat e porsalindur në fermat blegtorale industriale.
05
Çmimet e magazinës silo plastike
Me modelet e ruajtjes së silosit të plastikës në formë konike të poshtme dhe me këmbë hekuri, mund të ruani lehtësisht ushqime të ngurta të lëngshme ose të vogla.
06
Magazina e ruajtjes së turshive dhe shëllirës
Ne prodhojmë rezervuarë shëllirë dhe depozita turshi për të ruajtur produkte të tilla si ullinj, qershi, lakër dhe speca turshi.
07
Karrocë Tekstili
Karrocat e tekstilit janë zhvilluar dhe projektuar posaçërisht për përdorim ergonomik, duke marrë parasysh aplikimet praktike në fabrikat e tekstilit.
08
Instalimi në Vend Depozita e Ujit Fiberglas
Rezervuarët me tekstil me fije qelqi të instalimit në vend të Karmod ofrojnë zgjidhje të rëndësishme për problemin e ruajtjes së ujit në hapësirat me hyrje të ngushta.
09
Biçikletë Deti
Karmod Plastic, marka lider në industrinë e formimit të rrotullimit në Turqi me përvojën që ka fituar që nga viti 1986, është krenare për prodhimin e një varke me pedale plastike të gjeneratës së re.
10
Bufe Celulare Fiberglas
Ju mund të krijoni biznesin tuaj me kioskë celulare me tekstil fiberglas për të bërë fitime të mëdha me investime të vogla. Një nga dizajnet inovative të Karmod Plastic, një produkt i veçantë është prodhuar për ju.
11
Tualeti Celular
Me tualetin tonë celular plastik, ne ofrojmë zgjidhje të shpejta me produktin tonë që ofron përdorim të lehtë në çdo zonë, e bën jetën më të lehtë dhe ka një strukturë portative.
12
Kullë Hedhëse Rrënojash
Mbyllja e Rrënojave (Kulla e Rrënojave, Kulla e Hedhjes së Rrënojave)
13
Rrëshqitës Uji
Mini rrëshqitja e pishinës e zhvilluar nga departamenti i R&D Karmod Plastic është bërë argëtimi i ri veror për fëmijët.
14
Vazo me Lule me Ndriçim Led
Modelet dekorative të vazove me ndriçim LED kanë një dizajn inovativ që i shton një pamje prestigjioze hapësirave të ndryshme në arkitekturë dhe peizazh.
Lajme
24 shk
24 shk
24 shk
Zgjedhja e kompanive globale
Aktualisht nuk ka asnjë artikull në shportën tuaj.