Nádrže na vodu

Úvod Dílna a provoz Plastové nádrže na kapaliny

Karmod Plastové nádrže (jímky, zásobníky) na vodu a kapaliny 5000l, 7000l a 9000l

Námi dodávané plastové jímky (nádrže či zásobníky) jsou konstruovány pro skladování dešťové či pitné vody a chemikálií v zemědělství, ovocnářství, vinařství, výrobních společnostech atd. Plastové nádrže jsou k dispozici o objemu 5000l, 7000l nebo 9000l.

Naša spoločnosť patrí medzi významných výrobcov plastových nádrží a oceľových kontajnerov v Európe. Medzi najžiadanejšie výrobky patrí sortiment nádrží určených pre skladovanie motorovej nafty a ďalších ropných produktov. V sortimente plastových nádrží na naftu sme jediným Turecko výrobcom.

Полиетиленови резервоари

Polyetylenové Nádrže

Plastová Nádrž

Telátko Chýše

001

002

003

004

Objednávejte plastové nádrže na vodu a jiné kapaliny na Karmod Plastové za výhodné ceny.

Samozřejmostí je doprava zdarma. Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás.

info@karmodplastic.com

Plastové nádrže jsou vyrobeny z UV odolného polyetylenu (díky tomu neblednou) s potravinářským atestem, který je odolný většině agresivních chemikálií. Díky použité speciální bezešvé technologii je zaručena dokonalá těsnost po celou dobu životnosti nádrže.

K výrobe plastových nádrží využívame moderné technológie rotačného tvarovania plastu. Rotačné tvarovanie je technológia, pri ktorej sa plast vo forme jemného prášku pretvára za pomoci tepla, gravitácie a pomalého otáčania formy do požadovaného tvaru. Výrobky sú z jedného kusu, bez vnútorného pnutia, vynikajú veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti agresivným látkam.

Kontaktovať dodávateľa

Nádrže sú vhodné pre skladovanie a výdaj pitnej vody. Nádrže sa osvedčili pri krízových situáciach v Turecko (napr. pri povodniach), keď bolo potrebné veľmi rýchlo dopraviť a uskladniť pitnú vodu do postihnutých oblastí. Nádrže sa tiež využívajú pre zásobovanie pitnou vodou na pastvinách. Objemy: od 50 do 25000 litrov.

Některé Z Našich Produktů

• Nádrž Na Dažďovú Vodu
• Polyetylenové Nádrže
• Telátko Chýše
• Nádrž Na Dažďovú Vodu
• Nádrž Pre Čerpaciu Stanicu
• Akumulačná Nádrž Na Splaškovú Vodu (Žumpa)
• Textilní Vozíky
• Lehké Květináče
• Plast Bariéra
• Nadzemné Využitie (Príklady Použitia)

Jednoliata polyetylénová nádrž slúži ako nádrž na vodu, nádrž na pitnú vodu, nádrž na dažďovú vodu pre rodinné domy atď. Dažďová voda sa dá využiť na polievanie záhrady, na umývanie auta, na pranie, na splachovanie toalety. Pri využití dažďovej vody namiesto pitnej sa spotreba vody z vodovodu zníži viac ako o dve tretiny.

Objednávejte plastové nádrže na vodu a jiné kapaliny na Karmod Plastové za výhodné ceny.

Samozřejmostí je doprava zdarma. Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás.

Get Offer Now
There are currently no items in your cart.